Projektas baigėsi, veiklos tęsiasi

ppp
    Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija užbaigė projekto „Sportuokime, judėkime, draugaukime“ vykdymą. Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Projekto tikslas – atnaujinti Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos sporto bazę, siekiant vietos bei aplinkinių bendruomenių narių (įvairaus amžiaus ir įvairių socialinių grupių) fizinio aktyvumo, sveikatingumo, judumo skatinimo, turiningo laisvalaikio įpročių ugdymo ir kokybiškesnių sąlygų sportinei veiklai sudarymo.

Projekto uždaviniai:

1. Įsigyti sporto inventorių, sporto įrangą ir sukurti kokybiškas ir patrauklias treniruočių sąlygas sporto salėje gimnazijos moksleiviams, Antazavės ir kaimyninės seniūnijos gyventojams bei visoms sportu suinteresuotoms grupėms.

2. Įsigyti lauko treniruoklius ir įrengti treniravimosi erdves lauke, skatinančias aktyviai, turiningai ir sveikai leisti laisvalaikį, ugdyti kasdienės sporto kultūros poreikį.

Nežiūrint į COVID-19 pandemiją ir įvertinus ribojimus, projekto veiklos buvo sėkmingai vykdomos tik su mažesniu nei planuota dalyvių skaičiumi ir minimaliu žiūrovų ir sirgalių palaikymu.

Vykdytos veiklos: akcija ,,Apibėk mokyklą, teniso turnyras V. Čiegiui atminti, lauko teniso varžybos, tarpklasinės tinklinio varžybos, varžybos su Antazavės bendruomenės tinklinio mėgėjais, draugiškos tinklinio varžybos su Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos moksleiviais, aerobikos užsiėmimai, tinklinio treniruotės. Visose projekto veiklose dalyvavo 313 dalyvių.

Visus bendruomenės narius džiugino atnaujintas sporto inventorius ir nauja sporto erdvė lauke, kurioje sumontuoti 4 lauko treniruokliai.

Ir pasibaigus projektui naudosime įsigytas priemones ir tęsime sporto veiklas.

Pasibaigus COVID-19 pandemijai ir panaikinus visus ribojimus, tikėtina, kad sportuojančių skaičius augs ir pasieksime dar geresnių rodiklių ne vien skatindami žmones kiek įmanoma platesniu mastu užsiimti sporto veikla, bet ugdydami sportinius įgūdžius, gerindami asmeninius ir komandinius pasiekimus, stiprindami bendruomenės narių sveikatą.

Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos
Kūno kultūros vyr. mokytojas Valerijus Semionovas